Maszyna do maskotek

Opis

Dostrzegając rosnące zapotrzebowanie na elementy zaplecza technologicznego spełniające niestandardowe funkcje, pracownicy firmy ZPHU WYKRO MET Alina Wiśniewska stale rozwijają ofertę sprzedażową o nowe, przydatne w wielu branżach modele. Proponują maszyny wykonane z wysokojakościowego, wytrzymałego tworzywa, mogące stanowić trzon linii produkcji lub też wsparcie logistyczne procesu wytwarzania.

Dbając o różnorodność, kadra firmy udostępnia urządzenia o większych i mniejszych gabarytach i parametrach technicznych, które klient może dobrać w zależności od potrzeb jego zakładu. Dostawca w szczególności zachęca do zapoznania się z przedstawionymi rozwiązaniami osoby z branż związanych z produkcją zabawek. Jedną z opcji, jaką mogą one zamówić w niewygórowanej cenie, jest maszyna do wypełniania maskotek odpowiednio zmieszanym granulatem.

Pracownicy firmy mogą także podjąć się realizacji zamówień niestandardowych. Zapraszają do kontaktu i przedstawienia potrzeb właścicieli mikro oraz dużych biznesów.

Data dodania: 09-04-2022DODAJ OPINIENie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy