Konstrukcje wsporcze dźwignic - JN Projekt

Opis

Transport towarów w pionie, zwłaszcza w przypadku ładunków o dużej masie, wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań konstrukcyjnych, w tym montażu urządzeń dźwignicowych o zwiększonej wytrzymałości. Jeśli interesuje Cię montaż tego typu urządzenia w zakładzie produkcyjnym czy magazynie, zapoznaj się z bogatą ofertą firmy JN Projekt. Firma projektuje super wytrzymałe konstrukcje wsporcze dźwignic, zajmuje się produkcją dźwigów towarowych, w tym ich nożycowych wersji, hydraulicznych platform towarowych przystosowanych do wynoszenia ładunków o dużej masie, a także projektowaniem i montażem suwnic czy żurawi.

Urządzenia projektowane, produkowane i instalowane przez firmę kwalifikują się do kategorii urządzeń tzw. transportu bliskiego i wymagają przygotowania precyzyjnej dokumentacji technicznej, tak by mogły przejść odbiór UDT. Oczywiście firma przygotowuje taką dokumentację i pomaga w uzyskaniu pozytywnego wyniku odbioru technicznego.

Data dodania: 05-10-2018DODAJ OPINIEU mnie w firmie znakomicie sprawdza się suwnica od JN Projekt - takich fachowców to ze świecą szukać. Dziękuję w imieniu naszej firmy za współpracę i pozdrawiam. :)


Ocena 5


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Miejscowe Firmy