Wypoczynek

Relaks Misja - biuro podróży

Kraków

To, co można zauważyć już od kilku lat to ciągle coraz większa popularność wypraw egzotycznych. Na każdą z nich należałoby nie tylko dobrze przygotować się, ale zanim się wybierzemy na jedną z nich, warto dokładnie przemyśleć, jakich wrażeń się spodziewamy. Jeśli szukasz inspiracji wakacyjnych, zajrzyj na relaksmisja.com, gdzie masz do wyboru wiele niepowtarzalnych wycieczek. Organizowane są wycieczki indywidualne, dlatego też masz szansę podziwiać i zwiedzać świat bez konieczności znoszenia tłumu innych osób.

Ciekawym miejscem, gdzie warto byłoby jechać jest Tajlandia, w której nie brakuje ciepłych plaż i niepowtarzalnych świątyni. Możesz skorzystać z wycieczki, w ramach której zamieszkasz w górskiej chacie albo popływasz na skuterze wodnym. Dostępne są wycieczki idealne na podróż poślubną oraz wycieczki dla par z dziećmi.

Zobacz

Brzezina - Agroturystyka

Żnin

Nie wszyscy wiedzą, że Pałuki to przepiękna historyczna kraina, tak naprawdę niedoceniana przez turystów i nie do końca przez nich odkryta. To właśnie na Pałuki do wsi Chomiąża Księża, położonej na pograniczu Kujaw i Wielkopolski, Agroturystyka Brzezina zaprasza na sielskie wczasy.

Zajrzyj na brzezina-agroturystyka.pl i obejrzyj wizualizację trzech drewnianych domków, które z zewnątrz wyglądają jak piękne dworki szlacheckie, wewnątrz zaś urządzone są bardzo komfortowo. W każdym domku do dyspozycji gości jest pięknie urządzony salon z kaflowym kominkiem, trzy sypialnie, duża łazienka z prysznicem i świetnie wyposażona kuchnia.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji jednego z trzech domków, czy to:

  • w romantycznym nastroju Domku wśród Róż
  • uspokajającego Domku Lawendowego
  • niosącego energię i witalność Domku wśród Brzóz,

koniecznie wpłać 30-procentową zaliczkę na podane na stronie konto i podaj nazwę rezerwowanego domku.

Zobacz

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków

Architektura góralska jest uważana przez wiele osób za dzieło sztuki. Wszystko przez użyte materiały, kształty i miejsca w których budynki powstają. To w połączeniu z atrakcjami, jakimi są góry daje potężne możliwości turystyczne. Zwiedzających i chcących odwiedzić te rejony są tysiące, a miejsc noclegowych mogą oni szukać między innymi na Meteor-turystyka.pl.

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej w większości oparte są na budynkach powstałych według góralskich reguł. Są to zarówno domy prywatne, jak i hotele, które wykonano z tradycyjnego drewna. Sama miejscowość jest doskonałym punktem wypadowym do wielu atrakcji turystycznych oraz szczytów górskich. Bardzo popularne  zimie są doskonale przygotowane trasy narciarskie, natomiast przez cały rok turyści korzystają z wód termalnych, które są znane w całym kraju.

Zobacz