Wypoczynek

Relaks Misja - biuro podróży

Kraków

To, co można zauważyć już od kilku lat to ciągle coraz większa popularność wypraw egzotycznych. Na każdą z nich należałoby nie tylko dobrze przygotować się, ale zanim się wybierzemy na jedną z nich, warto dokładnie przemyśleć, jakich wrażeń się spodziewamy. Jeśli szukasz inspiracji wakacyjnych, zajrzyj na relaksmisja.com, gdzie masz do wyboru wiele niepowtarzalnych wycieczek. Organizowane są wycieczki indywidualne, dlatego też masz szansę podziwiać i zwiedzać świat bez konieczności znoszenia tłumu innych osób.

Ciekawym miejscem, gdzie warto byłoby jechać jest Tajlandia, w której nie brakuje ciepłych plaż i niepowtarzalnych świątyni. Możesz skorzystać z wycieczki, w ramach której zamieszkasz w górskiej chacie albo popływasz na skuterze wodnym. Dostępne są wycieczki idealne na podróż poślubną oraz wycieczki dla par z dziećmi.

Zobacz

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Kraków

Architektura góralska jest uważana przez wiele osób za dzieło sztuki. Wszystko przez użyte materiały, kształty i miejsca w których budynki powstają. To w połączeniu z atrakcjami, jakimi są góry daje potężne możliwości turystyczne. Zwiedzających i chcących odwiedzić te rejony są tysiące, a miejsc noclegowych mogą oni szukać między innymi na Meteor-turystyka.pl.

Noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej w większości oparte są na budynkach powstałych według góralskich reguł. Są to zarówno domy prywatne, jak i hotele, które wykonano z tradycyjnego drewna. Sama miejscowość jest doskonałym punktem wypadowym do wielu atrakcji turystycznych oraz szczytów górskich. Bardzo popularne  zimie są doskonale przygotowane trasy narciarskie, natomiast przez cały rok turyści korzystają z wód termalnych, które są znane w całym kraju.

Zobacz

Unique Moments Sp. z o.o.

Wrocław

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby spędzić czas w malowniczym miejscu z bogatą historią i niesamowitą kulturą, biuro podróży Unique Moments przygotowało coś wyjątkowego. Wczasy na Kubie dają możliwość poznania niezwykłych tajemnic urokliwych kubańskich miasteczek. Zobaczyć tam można niezwykłą architekturę i ponadczasowe samochody. Wszystko wygląda tak, jakby czas stanął w miejscu. Ta przepiękna wyspa oferuje także odpoczynek na jednej z piaszczystych plaż nad brzegiem lazurowego Morza Karaibskiego.

Chociaż temperatura jest tam wysoka praktycznie przez cały rok, firma radzi, że najlepszym czasem to spędzenia urlopu na Kubie będzie okres od listopada do maja, kiedy to trwa tam pora sucha i ryzyko pojawienia się deszczów jest znikome.

Biuro podróży oferuje zakwaterowanie w jednym z luksusowych pięciogwiazdowych hoteli. Decydując się na współpracę z tą firmą, dostajesz gwarancję najwyższej jakości usługi z dbałością o każdy detal w atrakcyjnej cenie.

Zobacz