Usługi

Centrum Efektywności Energetycznej – Energomix Sp. z o.o.

Warszawa

Przedsiębiorstwa muszą wykonać audyt energetyczny - cena audytu jest niewielka w porównaniu z tym, jakie korzyści daje sam audyt. Po dokładnej analizie można wyciągnąć wnioski, które pomogą zmniejszyć zużycie energii, a tym samym przyczynią się do powstania oszczędności. Audyt energetyczny wymaga rzetelnego badania. Wykonać je może Centrum Efektywności Energetycznej, które zajmuje się profesjonalnie wykonaniem takiego audytu.

Audyt wymagany jest na mocy ustawy z 2016 roku. Wykonać go mają duże przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej cefen.pl można zobaczyć, jakie przedsiębiorstwa mają poddać się takiemu audytowi. Sam audyt składa się z kilku elementów. Przede wszystkim pomiary i dogłębna analiza, która pokaże co można zmienić, a co jest dobrze. Audyt zajmuje trochę czasu, jednak jest wart wykonania.

Zobacz

Przeprowadzki DML

Poznań

Zamieniasz stare biuro na nowe i większe? Musisz przewieźć jak najszybciej wszystkie rzeczy z firmy do nowej lokalizacji aby zwolnić starą powierzchnie dla nowych właścicieli? Przyda Ci się pomoc firmy Przeprowadzki DML, która organizuje tanie i szybkie przeprowadzki biur w Poznaniu. Z ich pomocą sprawnie uporasz się z przewozem wszystkich rzeczy do nowego biura.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ta firma to doskonały wybór zarówno jeśli chodzi o przeprowadzkę małej, jak i dużej firmy. Z ich pomocą bez problemu rozplanujesz transporty tak, aby zdążyć wywieźć wszystkie rzeczy na czas.

Dlatego nie zwlekaj, zajrzyj na ich stronę pod adres przeprowadzkidml.pl i zgłoś się do nich po pomoc. Korzystając z ich usług nie będziesz musiał martwić się o wyprowadzenie się ze starego biura na czas, bo to oni dopilnują dla Ciebie wszystkich najważniejszych terminów i zawiozą wszystkie rzeczy do nowego biura we wskazanym terminie, bez żadnych opóźnień. 

Zobacz

Brella.pl - Assistant & Concierge

Poznań

Jeśli Twoje życie to nieustanny wyścig z czasem i zmuszanie się do pamiętania o wielu sprawach jednocześnie, na pewno nie jest Ci łatwo. Nie musisz jednak wszystkiego robić sam, możesz skorzystać z niezwykle atrakcyjnej oferty dostępnej na stronie brella.pl, która znacznie odciąży Cię w codziennych czynnościach i sprawi, że Twoje życie będzie bardziej uporządkowane i już o niczym nie zapomnisz.

Prywatny asystent concierge wyręczy Cię w obowiązku robienia gwiazdkowych zakupów, zatroszczy się o dojazd Twoich dzieci do szkoły czy też, dokonując niemożliwego, zatroszczy się o kupno biletów do teatru, które oficjalnie są już od dawna wyprzedane. Możesz powierzyć mu wszelkie zadania z pewnością, że wykona je szybko, terminowo, a nawet wcześniej niż myślałeś, a przy tym zachowa pełną dyskrecję w każdej sytuacji.

Zobacz

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała

Jeśli interesuje Cię niezawodna i szczegółowa analiza wody, złóż zamówienie na wybrany przez siebie rodzaj badania za pośrednictwem sprawdzonego portalu internetowego Zbadamywodę.pl.

Po złożeniu zamówienia i uiszczeniu opłaty otrzymasz termopaczkę z próbkami do samodzielnego poboru wody do badań, a także dokładną instrukcję poboru. Następnie będziesz musiał odesłać termopaczkę wraz z pobranymi próbkami wody do akredytowanego laboratorium. Po kilku dniach roboczych otrzymasz wyniki analizy na swojego maila.

W przypadku wyników wskazujących na duże stężenie zanieczyszczeń w wodzie konieczne będzie dopasowanie odpowiedniego sposobu uzdatniania wody. Czysta i wolna od zanieczyszczeń woda w gospodarstwie domowym to gwarancja tego, iż Ty i Twoja rodzina nie jesteście narażeni na żadne niebezpieczeństwa związane z wodą, którą spożywacie.

Zobacz

AQUAWIERT

Miedzybrodzie Bialskie

Popularność studni głębinowych przy domach jednorodzinnych jest bardzo duża w sytuacji, gdy nie można podłączyć się do miejskich wodociągów, bądź też koszt takiej inwestycji jest wyjątkowo wysoki. Wykorzystując studnie wiercone możemy mieć w domu czystą oraz zdrową wodę, a przy tym ponosić koszty tylko dla faktycznie zużytej wody, którą trzeba wydobyć. Firma AquaWiert specjalizuje się w wykopywaniu takich studni, oferując również usługi związane z badaniami gruntu i poszukiwaniem wody.

To oczywiście doświadczona grupa specjalistów, ale także i nowoczesne rozwiązania technologiczne wykorzystywane do kopania studni, jak i świetne metody poszukiwania wody. Na tej firmie z pewnością się nie zawiedziemy, a i jednocześnie będziemy mogli zlecić wykopanie studni w wyjątkowo przystępnej cenie. Warto już teraz zajrzeć na stronę aquawiert.pl i zapoznać się z całym pakietem usług.

Zobacz

Usługi pogrzebowe Sacrum Sebastian Labus

Katowice

Zdarzają się w życiu tragedie, z którymi trudno poradzić sobie samemu - jedną z nich jest śmierć. Zorganizowanie pogrzebu może okazać się trudne dla wielu osób, które dotknęła taka tragedia. Warto wtedy poprosić o pomoc odpowiednią firmę.

Katowicka firma Sacrum zajmuje się organizowaniem pogrzebów, kremacją zwłok, oprawami pogrzebowymi oraz wszelkimi innymi kwestiami związanymi z pochówkiem. Ich usługi z pewnością okażą się dla wielu osób zbawienne - przecież nikt nie ma głowy do formalności w obliczu tragedii jaką jest śmierć bliskiej osoby. Istnieją przecież zakłady pogrzebowe takie jak Sacrum, a w Katowicach jest ich z pewnością wiele. Postaw na tego typu ofertę i pozwól sobie oraz swojej rodzinie na pogrążenie się w żałobie. Przypomnijcie sobie wspólne chwile ze zmarłym i zapamiętajcie go radosnego i pełnego życia.

Zobacz

Smaczna Paczka

Katowice

Szukasz naprawdę dobrego i godnego zaufania cateringu dietetycznego? Nie masz czasu na zdrowe gotowanie, więc chcesz powierzyć to zadanie specjalistom, którzy każdego dnia przygotowywaliby dla Ciebie pięć zdrowych i pełnowartościowych posiłków? W takim razie polecamy Ci firmę Smaczna Paczka. Usługi tej firmy to najlepsza opcja, jeśli interesuje Cię naprawdę dobry catering dietetyczny w Krakowie. 

Zajrzyj na ich stronę, pod adres smacznapaczka.pl, i sprawdź ich ofertę. Możesz wybierać między różnymi dietami i ustalić dostawę do dowolnego miejsca w Krakowie, Bielsku Białej czy Katowicach. Z ich pomocą szybko i skutecznie zmienisz swój sposób odżywiania na zdrowy i pełnowartościowy, i będziesz każdego dnia spożywała pięć posiłków dziennie. Wszystkie smaczne i starannie przygotowane tak, aby dostarczać ci odpowiednią ilość kalorii i składników odżywczych. Wszystko zawsze świeże i smaczne, i każdego dnia inne! 

Zobacz

Artnet Sp. z o.o.

Gdańsk

Jeśli do tej pory miałeś problemy z serwerem, który nigdy nie sprawdzał się tak, jak tego oczekiwałeś, to pamiętaj, że zawsze możesz ten serwer zmienić na taki, który będzie niezawodny. I wcale nie będzie się to wiązało z dużymi kosztami, bo te są na bardzo niskim poziomie. Za naprawdę niską cenę możesz wybrać dla siebie serwer dedykowany, który świetnie poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami, które będziesz przed nim stawiać. Twoja strona internetowa na pewno będzie działać płynnie i bez zarzutów o każdej porze.

Zajrzyj na stronę artnet.pl i tam znajdź dla siebie odpowiednie rozwiązania. Zapoznaj się z opisem każdej opcji, cenami, które obecnie obowiązują i przekonaj się, że to firma, której możesz zaufać i dzięki temu będziesz mieć pewność, że wszystko będzie działać dokładnie tak, jak tego można oczekiwać od sprawdzonej serwerowni.

Zobacz

Pizzeria Pan & Cake

Kraków

Nie możesz zdecydować się, w jakim lokalu na mieście zjeść swój obiad? Zawsze możesz zjeść w domu. A przecież wcale nie musisz gotować, bo przecież do swojej dyspozycji masz również jedzenie na wynos w Krakowie na Ruczaju, co sprawia, że możesz przynieść wszystko do domu. Albo na imprezę, jeśli właśnie się na nią wybierasz. Każdy będzie zadowolony z tego, że udało Ci się przynieść tak dobre jedzenie, które każdemu umili czas i napełni żołądek. Ale czy wiesz, gdzie możesz szukać takiego jedzenia?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę pizzapancake.pl i tam zapoznasz się z ofertą restauracji, które oferuje jedne z najlepszych dań, które można sobie wyobrazić. Szybko przekonasz się, że to miejsce stanie się Twoim ulubionym do zamawiania posiłków, które będą Ci wyjątkowo dobrze smakować. Przekonaj się, że w ten sposób można zjeść naprawdę tanio i dobrze. 

Zobacz

Doma Pak

Mysłowice

Dobrym zwyczajem jest proponować klientom torby podczas zakupów. Sami musimy zdecydować, czy warto stawiać na plastikowe i nieekologiczne propozycje, czy może lepiej zagwarantować klientom wybór zgodny z zasadami troski o środowisko. Torby papierowe są bardzo wygodne, ponieważ gdy się zepsują, można je wyrzucić choćby na makulaturę, bez obawy o środowisko. Ma to wiele zalet. Innym przykładem ich praktycznego wymiaru jest to, że są tworzone z materiałów, które nie zniszczą się podczas pierwszego użytkowania. Mogą wytrzymać stosunkowo duży ciężar, więc będą służyć przez dłuższy czas.

Jeśli jesteś zainteresowany dobrymi produktami w tym zakresie to propozycja firmy DomaPak spotka się z twoim zainteresowaniem. Przyjrzyj się tej firmie i jej możliwościom. Będą dla ciebie doskonałą propozycją do urozmaicenia gadżetów reklamowych.

Zobacz

CJS Tłumaczenia

Szczecin

To jasne, że nie tylko bardzo popularne języki są nam czasami przydatne. Żyjemy w świecie, który dynamicznie się zmienia. Stopniowo zacierają się granice pomiędzy państwami, a co za tym idzie ludzie utrzymują ożywione kontakty z osobami z różnych stron świata. Tłumaczenia stają się więc konieczne, aby te relacje przynosiły dobre owoce. Biuro CJS oferuje szeroki zakres usług w obszarze profesjonalnych przekładów – między innymi w odniesieniu do języków skandynawskich.

Dania jest ważnym państwem w Europie, a stosunki polsko-duńskie rozwijają się w wielu obszarach, między innymi związanych z aktywnością biznesową. Spisywane umowy i wymieniane pomiędzy podmiotami dokumenty powodują, że tłumacz przysięgły języka duńskiego ma sporo pracy. Sięgając po specjalistę z polecanego biura, można być spokojnym o to, że jakość gotowych tłumaczeń nie będzie budzić żadnych zastrzeżeń.

Zobacz

RYSOWNIA

Wrocław

Sztuka rysunku ma bardzo długą historię. Już jaskiniowcy używali tego środka artystycznego wyrazu. Ozdabiali ściany swoich siedzib, próbując tym samym oswoić otaczającą ich rzeczywistość. Z biegiem czasu rzeczony sposób ekspresji stracił nieco na znaczeniu.

 

Dziś znowu wraca do łask, a liczba jej miłośników z roku na rok rośnie. Należysz do tego grona? Nie rozstajesz się z kartką i ołówkiem? Lubisz przelewać swoje uczucie na papier i nadawać im formę obrazów? Chcesz dalej się rozwijać? Odczuwasz niedosyt wiedzy i głód wrażeń? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Zgłębiaj tajniki profesjonalnego rysunku we wrocławskiej Rysowni. Zapisz się na kurs i ucz się pod okiem najlepszych fachowców. Nieważne czy masz dziesięć, dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat! Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno!

 

Zobacz

"Balkanika" Agata Jawoszek

Poznań

Mając do wykonania różnorodne tłumaczenia dla języka serbskiego, na pewno będziemy potrzebowali skorzystać z usług dobrego tłumacza, który zajmie się takim zleceniem i zagwarantuje najwyższą jakość dla niego. Szukając prawdziwych profesjonalistów, z pewnością warto zajrzeć już teraz na tę stronę internetową ebalkanika.pl. Doświadczona firma zajmuje się różnorodnymi tłumaczeniami, nawet specjalistycznymi, i zawsze gwarantuje najwyższą jakość swoich usług.

Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu tłumacz serbski może w naprawdę krótkim czasie zająć się realizacją zleceń związanych z tłumaczeniem. Przekłady mogą być wykonane zarówno z języka polskiego na serbski, jak i odwrotnie, a w każdym przypadku firma Balkanika gwarantuje najwyższą jakość swojej pracy. Tutaj można zawsze liczyć również na krótkie terminy realizacji, jak i na wyjątkowo atrakcyjne ceny za wykonaną pracę.

Zobacz

ALBION - Grzegorz Kołodziej

Poznań

Wiele osób potrafi porozumiewać się w języku angielskim. Obecnie tego języka uczymy się od najmłodszych lat i większości nie sprawia on większych problemów. Są jednak sytuacje, w których niezbędny może być profesjonalny tłumacz ang pol, ponieważ tylko on zna specjalistyczne słownictwo z różnych branż. Taki tłumacz bardzo często posiada niezbędne certyfikaty, które są potrzebne do tego, żeby tłumaczyć ważne pisma biznesowe.

Takim tłumaczem jest chociażby Grzegorz Kołodziej, a jego kompleksową ofertę można znaleźć na stronie internetowej: kolodziej-albion.com.pl i dowiedzieć się, co oferuje. Jest to miedzy innymi profesjonalne tłumaczenie tekstów z angielskiego na polski. Zaliczają się do tego tłumaczenia ustne, na przykład w trakcie trwania konferencji, czy też pisemne. Dzięki temu na pewno nie zostanie popełniony żaden błąd.

Zobacz