Warmińsko-mazurskie

DIWOS Dorota Stomska

Olsztyn

Wiele osób potrzebuje wsparcia finansowego w celu modernizacji i rozwoju swoich przedsiębiorstw, jednak nie wie, gdzie i w jaki sposób skutecznie je uzyskać. W takich sytuacjach niezbędna może okazać się pomoc firmy diwos.pl, która specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji właśnie na BHP.

Otrzymanie dofinansowania z ZUS może być znacznie prostsze niż się wydaje. Co więcej, może także skutecznie poprawić warunki pracy na danym stanowisku. Warto jednak skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która nie tylko pomoże uzyskać dotację i zajmie się pełną dokumentacją, ale również przeprowadzi analizę stanu BHP, a także dokona  oceny ryzyka. W ten sposób łatwiej będzie określić obszar, który wymaga dofinansowania. O dofinansowanie może ubiegać się firma prowadząca każdy rodzaj działalności zarówno duże, jak i małe.

Zobacz

PUH Żeglarz

Giżycko

Z roku na rok coraz więcej Polaków, zamiast jechać na wycieczki zagraniczne, wybiera wypoczynek nad wodą na Mazurach. I dobrze, są tam przepiękne tereny do rekreacji i wypoczynku. Dodatkowo, wynajęcie jachtu na Mazurach wcale nie jest drogie i od blisko 10 lat nie wymaga to od osoby chcącej wynająć jacht na rejs po jeziorze patentu żeglarskiego. Wystarczy ok. 2-godzinne przeszkolenie przez pracowników wypożyczalni. Usługi wynajmu jachtów w pobliżu kanału Giżyckiego świadczy firma PUH Żeglarz, która robi to już od ponad ćwierć wieku.

Rekomendowanej firmie bardzo zależy na tym, żeby wszyscy odwiedzający Mazury mieli udany urlop ze spokojnym rejsem po mazurskich wodach. Dlatego dokłada wszelkich starań, aby oferowane jachty nigdy nie zawiodły i były maksymalnie bezpieczne. Pomagają w tym regularne przeglądy, które pozwalają od razu wykryć najmniejszą usterkę jachtu.

Zobacz

Lupus Fabryka Mebli Sp. z o. o.

Elbląg

Kuchnia to miejsce nazywane przez wiele osób z sercem domu. To właśnie w niej powstają posiłki dla całej rodziny i czasami zdarza się, że są one tam spożywane. Między innymi dlatego pomieszczenie to powinno zostać zaprojektowane w taki sposób, by mogło w pełni oddawać klimat domu lub mieszkania, jak również charakter zamieszkujących w nim osób. Wnętrze musi być jednocześnie przytulne i funkcjonalne, tak by gotowanie nie wiązało się z żadnym dyskomfortem. Ciekawą propozycję mebli oferuje firma Lupus, której asortyment znaleźć można na stronie https://meblelupus.pl/12-meble-kuchenne-szafki-i-gotowe-zestawy-do-kuchni.

 

Są to praktyczne szafki kuchenne, które w znacznym stopniu ułatwią codzienną pracę w kuchni oraz pomogą zapanować nad chaosem. Bez problemu pomieszczą sprzęty AGD, zastawę stołową oraz żywność, sprawiając, że kuchnia stanie się o wiele bardziej uporządkowana. Chcąc zapewnić maksymalny komfort użytkowania mebli, producent wyposażył szuflady w nowoczesne systemy cichego zamykania, które są niezwykle praktyczne. Są to meble eleganckie, trwałe oraz bardzo modne.

Zobacz

S.G.B. AGENCJA REKLAMOWA S.C. Ewa Kowalczyk, Helena Picur

Olsztyn

Do oklejania samochodów oraz witryn potrzebne są nie tylko odpowiednie produkty, ale również sprzęt, dzięki którym okleina będzie dobrze przylegać do całości. S.G.B.s.c. stara się spełniać te oczekiwania i zapewnia oklejanie witryn w Olsztynie w promocyjnych cenach. Realizacje są wykonywane zawsze zgodnie z oczekiwaniami klientów, w określonym czasie oraz przy wcześniej ustalonej kwocie. Zapewnia to jasne zasady współpracy.

Witryny mające specjalne okleiny są atrakcyjne wizualnie, mogą zapewnić dobre źródło informacji i reklamy oraz jednocześnie ochraniają mocno przeszklone wnętrze przed promieniami słonecznymi. Oklejanie szyb będzie przeprowadzone sprawnie i dokładnie, co pozwoli uniknąć bąbelków powietrza lub nierówno położonych elementów, które mają ze sobą się połączyć. Więcej odnaleźć można pod adresem online firmy.

Zobacz

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława

Jednym z wielu modnych obecnie zestawów ubrań, które każdy powinien mieć w swojej szafie, są dresy adidas Originals. Kultowa już marka ponownie wraca - noszenie tego typu ubioru jest obecnie nie tylko popularne, jak również naprawdę modne. 

Dres taki z powodzeniem nabyć można za pośrednictwem sklepu internetowego o nazwie CTX Sport. Posiada on w swoim asortymencie wiele ciekawych elementów ubioru, a także akcesoriów znanych na całym świecie marek. Proponowane ubrania wyróżniają się wysoką jakością wykonania, a także solidnością i trwałością. Warto również dodać iż można je zakupić w naprawdę przystępnych cenach - warto zatem skorzystać z tak atrakcyjnej oferty! Wszystkie zamówienia na wybrane przez siebie produkty potencjalni klienci składać mogą bezpośrednio na stronie internetowej tego sklepu. 

Zobacz