Mazowieckie

Centrum Efektywności Energetycznej – Energomix Sp. z o.o.

Warszawa

Przedsiębiorstwa muszą wykonać audyt energetyczny - cena audytu jest niewielka w porównaniu z tym, jakie korzyści daje sam audyt. Po dokładnej analizie można wyciągnąć wnioski, które pomogą zmniejszyć zużycie energii, a tym samym przyczynią się do powstania oszczędności. Audyt energetyczny wymaga rzetelnego badania. Wykonać je może Centrum Efektywności Energetycznej, które zajmuje się profesjonalnie wykonaniem takiego audytu.

Audyt wymagany jest na mocy ustawy z 2016 roku. Wykonać go mają duże przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej cefen.pl można zobaczyć, jakie przedsiębiorstwa mają poddać się takiemu audytowi. Sam audyt składa się z kilku elementów. Przede wszystkim pomiary i dogłębna analiza, która pokaże co można zmienić, a co jest dobrze. Audyt zajmuje trochę czasu, jednak jest wart wykonania.

Zobacz

Wencel Sp. z o.o.

Warszawa

W każdej restauracji, kawiarni, barze oraz innym lokalu gastronomicznym równie ważna co smaki jest czystość. Oznacza to, że nie powinno otwierać się tego typu przedsiębiorstwa bez odpowiedniej zmywarki.

W sklepie WENCEL można kupić szanowane i doceniane przez restauratorów urządzenia dla gastronomii - jest wśród nich zmywarka Winterhalter. Mnogość programów, funkcjonalność oraz niezawodność to główne zalety tego urządzenia. Najważniejsze jest jednak to, nie pozostawia ono zacieków ani zabrudzeń na naczyniach. Wyciągnięte ze zmywarki będą wymagały jedynie drobnego polerowania, aby na stole prezentowały się zjawiskowo. Mało tego, urządzenie to zdejmie z barków pracowników część obowiązków związanych ze zmywaniem naczyń. Nikt już nie będzie musiał stać godzinami przed zmywakiem! Usprawnij działanie restauracji razem z firmą WENCEL!

Zobacz

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnego sprzętu stanowiącego wyposażenie gastronomiczne, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. 

Szeroki asortyment sklepu Probox to wyposażenie lokalu gastronomicznego każdego rodzaju - restauracji, kawiarni, cukierni, pubu, sklepu czy tzw. małej gastronomii. Znajdą tu Państwo m. in.:

  • urządzenia chłodnicze,
  • krajalnice do wędlin i serów,
  • piece,
  • meble nierdzewne,
  • zmywarki,
  • urządzenia do obróbki termicznej,
  • przybory kuchenne i naczynia,
  • wyposażenie sklepów.

Są to elementy wyposażenia sprowadzane jedynie od renomowanych producentów, co gwarantuje ich jakość i trwałość.

Każdy Klient jest tu traktowany indywidualnie a profesjonalny zespół doradczy pozwala  dostosować propozycje do wymagań i oczekiwań. Na stronie probox.pl każdy zainteresowany znajdzie informacje dotyczące kontaktu oraz oferty. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

Neurolog dziecięcy w Warszawie to zawód wymagający zaangażowania, dokładności oraz empatii. Badania bowiem mogą być przeprowadzane już od najmłodszych lat dziecka oraz mogą wykryć wiele nieprawidłowości. Dzięki wizycie u neurologa dziecięcego w Centrum Medycznym Macromedica, możliwe jest sprawdzenie wielu podstawowych odruchów dziecka i wybrać ewentualną ścieżkę leczenia.

Lekarz  z tej branży medycznej specjalizuje się z leczeniu wielu chorób genetycznych, krwotoków, zawałów i guzów mózgu, padaczki, migren, zaburzeń snu oraz wielu innych schorzeń. Jest to więc wymagająca dziedzina, która może mieć znaczący wpływ na zdrowie dziecka. Specjaliści z przychodni Macromedica zapewnią miłą atmosferę i bezbolesną wizytę, co sprawi, że całe badanie będzie mniej stresujące dla wszystkich najmłodszych pacjentów. Zarezerwuj wizytę poprzez macromedica.pl i zadbaj o kondycję zdrowotną swojego dziecka już od jego najmłodszych lat.

Zobacz

Perfect Project Aleksandra Majsiuk

Warszawa

Urokliwa, pełna wdzięku biżuteria zawsze jest w modzie i cieszy się wielkim zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. Na pewno więc śliczne kolczyki kokardki ze strony myness.pl znajdą wiele nabywczyń, a jest to tylko jedna z wielu ciekawych propozycji przedstawianych przez to wyjątkowe miejsce.

Pośród szczególnie subtelnej biżuterii oferowanej przez ten sklep znaleźć można liczne bransoletki, zachwycające swą misternością i starannością wykonania, piękne naszyjniki, także w formie modnych już od dłuższego czasu celebrytek, czy praktyczne komplety. Biżuteria ta prezentuje różne style, dlatego każdy może w asortymencie tym znaleźć takie propozycje, które będą dla niego najodpowiedniejsze. Warto jednak przekonać się o tym samemu, odwiedzając sklep i przeglądając jego propozycje, by coś dla siebie znaleźć.

Zobacz

KlaserMarii.pl

Warszawa

Poszerzanie własnej wiedzy na temat egzotycznych roślin ze Wschodu to bardzo ważna sprawa. W sklepie Klaser Marii znaleźć można nasiona konopi indyjskich wielu rzadkich odmian, które z pewnością będą fantastycznym uzupełnieniem niejednego zbioru. Inwestycja we własną naukę jest istotna, ponieważ zawsze warto interesować się botaniką. Kolekcjonerzy z pewnością docenią fakt, iż sprowadzają oni ziarenka od uznanych, renomowanych producentów. Na ich stronie internetowej można znaleźć wiele przydatnych informacji encyklopedycznych na temat tych roślin.

Posiadanie nasion konopi indyjskich nie jest w Polsce nielegalne, aczkolwiek zabroniona jest hodowla i przechowywanie suszu. Klaser Marii z chęcią udzieli odpowiedzi na pytania, które nurtują ich klientów. Bardzo zależy im na tym, by ludzie byli w pełni zadowoleni z ich usług.

Zobacz

Agencja Hostess i Modelek HostessyEvent

Warszawa

Organizujesz konferencję w stolicy? Szukasz kogoś, kto pomoże Ci w przygotowaniu targów branżowych lub dużej akcji promocyjnej, składającej się z różnych wydarzeń? W takim razie zgłoś się do profesjonalnej agencji EventHostessy. Zajmują się oni przede wszystkim dostarczaniem doświadczonych hostess, ale w swoich usługach mają również pomoc w organizacji różnego rodzaju wydarzeń.
Jeśli potrzebna jest Ci pomoc np. przy zorganizowaniu konferencji w stolicy, to koniecznie zajrzyj na ich stronę, pod adres eventhostessy.pl, wybierz zakładkę z odpowiednim miastem i zapoznaj się dokładniej z ich ofertą. Z ich pomocą załatwisz wszystkie ważne pozwolenia i formalności, znajdziesz profesjonalny catering oraz będziesz miał pewność, że hostessy z Warszawy, które zatrudnisz do obsługi przyjęcia, są naprawdę dobrze wykwalifikowane i posiadają wszystkie ważne w tym zawodzie umiejętności.

Zobacz

SAP Katarzyna Bartosik-Wójcik

Warszawa

Firma Science And Protection zajmuje się dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, znaków BHP oraz artykułów BHP. Firma ta jest właścicielem sklepu BHP i Ppoż. Jest to internetowy sklep strażacki, którego oferta dedykowana jest nie tylko jednostkom straży pożarnym, ale także klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom użyteczności publicznej.

Wszędzie tam, gdzie znajdują się ludzie, a zwłaszcza duże skupiska ludności, a zatem zakłady pracy, szkoły itp., muszą być obecne przedmioty służące do zwalczania niebezpiecznych sytuacji, a także znaki i instrukcje BHP. Obecność w budynku gaśnic może zapobiec rozprzestrzenieniu się pożaru na cały budynek.

Jeżeli potrzebujesz fachowej porady z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej, możesz zgłosić się do zespołu SAP, który dysponuje odpowiednią wiedzą.

Zobacz

WAWAkalendarze.pl | MAZOWIECKIE CENTRUM POLIGRAFII

Marki

Stworzenie własnego kalendarza na ścianę na stronie WAWAkalednarze.pl nie przysporzy Ci absolutnie żadnego problemu, gdyż będziesz mógł wykorzystać do tego kreator kalendarzy. Możesz również zdecydować się na podesłanie grafiki do działu graficznego. Otrzymany projekt będziesz musiał zaakceptować bądź nie. Jeżeli wykażesz zadowolenie, kalendarz pójdzie do druku.

Kalendarz jednodzielny potrzebuje zdecydowanie mniej miejsca na ścianie od trójdzielnego. Posiada on jedno pole do wydzierania kartek po upływie każdego kolejnego miesiąca. Na każdej kartce kalendarza nadrukowany jest bieżący miesiąc, a także jeden miesiąc wstecz i jeden do przodu. Dzięki temu osoba, która z niego korzysta, ma "na oku" cały kwartał.

Mazowieckie Centrum Poligrafii oferuje kalendarze biurkowe spiralowane oraz piramidki, a także ścienne jednodzielne i trójdzielne.

Zobacz

Be Safe S.C.

Warszawa

Wejdź na stronę internetową firmy Be safe: besafe.net.pl, która udostępni Ci nieocenioną pomoc. Jest nią instrukcja bezpieczeństwa pożarowego w Warszawie, która uświadamia Twoich pracowników o wszelkich zagrożeniach związanych z pożarem, a także instruuje ich w przypadku niebezpiecznej sytuacji na terenie firmy.

Teoria i praktyka to wartościowe połączenie, które razem z Twoimi pracownikami możesz opanować na szkoleniach przeciwpożarowych, świadczonych przez firmę. Warto aby instrukcja bezpieczeństwa pożarowego była dostępna w widocznym miejscu, aby można było do niej wrócić w razie potrzeby. Możesz wydrukować plik w PDF i powiesić tekst na ścianie. Dzięki temu także klienci przychodzący do biura będą widzieli, że Twoja firma podchodzi odpowiedzialnie do działalności i jest przygotowana na różne okoliczności.

Zobacz

HappySkin Iwona Poliwka

Otwock

Jaka jest cena oleju marchewkowego? Sklep internetowy Natural Harmony zadbał o to, aby naturalne składy produktów nie wpłynęły znacząco na cenę poszczególnych kosmetyków. Twój portfel właściwie nie zauważy różnicy, ale skóra już tak.

Zamienisz nie tylko sklep, w którym robisz zakupy, ale także wpłyniesz na kondycję swojej skóry. Cera odwdzięczy Ci się pięknym, wyrównanym kolorytem.  Zauważysz także wygładzenie zmarszczek, które będą wyglądały dużo lepiej. Jak uzyskać taki efekt? Na stronie internetowej naturalharmony.pl przeczytasz, z jakim olejem zmieszać olej marchewkowy, aby uzyskać optymalną mieszankę, która okaże się dla Twojej skóry najbardziej efektowna. Tam znajdziesz także wszelkie potrzebne szczegóły oraz dokładną cenę produktu. Jeśli masz jakieś pytania, na stronie znajdziesz odpowiednie pole, gdzie możesz je zadać.

Zobacz

Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

Wydatki na energię potrafią być w firmach ogromne, szczególnie w firmach produkcyjnych, hurtowniach, magazynach, sklepach i lokalach gastronomicznych. Optymalizacja kosztów energii i gazu jest tutaj niesłychanie ważna. Niska efektywność energetyczna firmy sprawia, że każdego miesiąca będziemy ponosili zupełnie niepotrzebne koszty, tracąc tym samym pieniądze, które z powodzeniem można przeznaczyć na różne inwestycje. Problem ten może jednak rozwiązać firma Ayming, która zajmie się pełną optymalizacją i pomoże oszczędzać na kosztach energii.

Specjaliści z tej firmy dokonają pełnego audytu energetycznego i zaproponują rozwiązania, dzięki którym będzie można ograniczyć wydatki z tego tytułu. Najlepiej już teraz zajrzeć na stronę ayming.pl, aby przekonać się, że z pomocą tej firmy można zyskać naprawdę wiele.

Zobacz

Przychodnia Grapa

Konstancin Jeziorna

Dermatolog na NFZ w Piasecznie? Masz taką możliwość w Przychodni Grapa. Jest to przychodnia, która realizuje świadczenia NFZ. Jeśli masz opłacone ubezpieczenie zdrowotne, możesz skorzystać z pomocy wielu lekarzy. Przychodnia świadczy również usługi prywatne. Wystarczy wejść na stronę przychodniagrapa.pl i zarejestrować się. Również na stronie znajduje się pełen wykaz lekarzy, a wśród nich: kardiolog, urolog, ginekolog czy psychoterapeuta. 

W Przychodni Grapa masz możliwość zrobienia badań krwi oraz moczu. Pomoże to w lepszej diagnostyce Twojego zdrowia. Ponadto w przychodni wykonywane są niewielkie zabiegi chirurgiczne. Przychodnia daje również możliwość odwiedzenia lekarza medycyny pracy. W przychodni wykonywana jest również biopsja oraz badanie USG. Wejdź na przychodniagrapa.pl i zarejestruj na wizytę już dziś.

Zobacz

Elfago

Warszawa

Auta osobowe, a także przeróżne maszyny posiadają przetwornicę, która w razie awarii może przysporzyć wiele problemów. Co ważne, wymiana części na nową wiąże się ze sporymi kosztami. Na szczęście można dokonywać zdecydowanie tańszej regeneracji!

W firmie Elfago już od wielu lat pracujący tam specjaliści zajmują się takimi pracami. Naprawa przetwornic samochodowych jest dla nich codziennością, dzięki czemu wyspecjalizowali się oni w usuwaniu tego typu usterek. Pozwoliło to zminimalizować czas oczekiwania na sprawną część, a tym samym umożliwiło obniżenie kosztów. Dziś Elfago oferuje najtańszą regenerację przetwornic, co w opozycji do kosztownych wymian na nową jest interesującą ofertą zarówno dla osób prywatnych, jak i firm! Szczególnie że zregenerowana przetwornica będzie służyła równie długo co nowa.

Zobacz