IGROM

Gorzów Wielkopolski

Jesteś ciekawy, ile kosztuje holowanie samochodu ze Świecka, gdzie jest przejście graniczne do Twojego miejsca zamieszkania? Cena takiego holowania jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jednak wycena jest dokonywana na podstawie długości trasy, na jakiej jest holowany samochód. Dlatego wycena każdego takiego zlecenia jest wykonywana indywidualnie i uwzględnia też specjalne życzenia klientów.

Więcej dowiesz się na igrom-pomocdrogowa.pl, gdzie dowiesz się, że firma działa na rynku już wiele lat i oferuje nie tylko usługi pomocy drogowej, ale też ekspresowe i bezpieczne usługi transportu różnego typu pojazdów.

W przypadku umówionego wcześniej transportu auta zakupionego, np. online, klient może liczyć na to, że specjaliści z rekomendowanej firmy, przed transportem pojazdu, dokonają oględzin samochodu i sprawdzą, czy wszystko jest zgodne z tym, co zawierała umowa kupna – sprzedaży.

Zobacz

BHPEX sp. j.

Zielona Góra

Każdy nowo zatrudniony pracownik powinien zapoznać się z zagrożeniami, które istnieją na zajmowanym przez niego stanowisku. Zapoznanie to powinno objąć nie tylko zdobycie stosownej wiedzy, ale i podpisanie ważnej dokumentacji.

Jeśli chcemy, by ocena ryzyka zawodowego była przez nas przeprowadzona prawidłowo i zgodnie z Kodeksem Pracy, powinniśmy kupić profesjonalną dokumentację od zaufanego producenta.

Przedsiębiorstwo BHPEX Wielgus Spółka Jawna ma w swoim asortymencie dokumenty, które spełniają standardy, zawarte w Kodeksie Pracy. W sklepie internetowym, znajdującym się pod adresem bhpex.pl, możemy kupić akta, dedykowane:

  • pracownikom i kadrze zarządzającej w branży przemysłowej i produkcyjnej,
  • osobom, zajmującym stanowiska biurowe.

Istnieje możliwość zakupu dowolnego dokumentu w formie cyfrowej.

Zobacz

Allemeble

Sława

Jeżeli chcesz urządzić swój dom lub mieszkanie gustownie i elegancko, ale nie stać Cię na włoskie meble oferowane przez wiele sklepów, zajrzyj na stronę allemeble.com, gdzie znajdziesz gustowne, aczkolwiek tanie meble. Sklep internetowy, który je oferuje, pomoże ci wybrać te, które najbardziej będą komponowały się z aranżacją wnętrz w Twoim domu.

W ofercie sklepu znajdziesz nie tylko meblościanki, ale także komody, witryny, łóżka, szafki RTV, ławy, półki, meble do przedpokoju, szafki na buty, łóżka piętrowe, meble tapicerowane, w tym fotele, wersalki i kanapy i wiele, wiele innych. Wszystkie oferowane tu meble pochodzą od najlepszych polskich producentów, którzy od wielu lat istnieją już na rynku meblarskim i doskonale wiedzą czego klienci oczekują. Zatem zrób sobie kawę, usiądź wygodnie i przejrzyj wszystkie strony, na których znajdziesz mnóstwo mebli w dobrych cenach, odpowiednich do każdego z Twoich pomieszczeń.

Zobacz