Lubuskie

IGROM

Gorzów Wielkopolski

Jesteś ciekawy, ile kosztuje holowanie samochodu ze Świecka, gdzie jest przejście graniczne do Twojego miejsca zamieszkania? Cena takiego holowania jest zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jednak wycena jest dokonywana na podstawie długości trasy, na jakiej jest holowany samochód. Dlatego wycena każdego takiego zlecenia jest wykonywana indywidualnie i uwzględnia też specjalne życzenia klientów.

Więcej dowiesz się na igrom-pomocdrogowa.pl, gdzie dowiesz się, że firma działa na rynku już wiele lat i oferuje nie tylko usługi pomocy drogowej, ale też ekspresowe i bezpieczne usługi transportu różnego typu pojazdów.

W przypadku umówionego wcześniej transportu auta zakupionego, np. online, klient może liczyć na to, że specjaliści z rekomendowanej firmy, przed transportem pojazdu, dokonają oględzin samochodu i sprawdzą, czy wszystko jest zgodne z tym, co zawierała umowa kupna – sprzedaży.

Zobacz

BHPEX sp. j.

Zielona Góra

Każdy nowo zatrudniony pracownik powinien zapoznać się z zagrożeniami, które istnieją na zajmowanym przez niego stanowisku. Zapoznanie to powinno objąć nie tylko zdobycie stosownej wiedzy, ale i podpisanie ważnej dokumentacji.

Jeśli chcemy, by ocena ryzyka zawodowego była przez nas przeprowadzona prawidłowo i zgodnie z Kodeksem Pracy, powinniśmy kupić profesjonalną dokumentację od zaufanego producenta.

Przedsiębiorstwo BHPEX Wielgus Spółka Jawna ma w swoim asortymencie dokumenty, które spełniają standardy, zawarte w Kodeksie Pracy. W sklepie internetowym, znajdującym się pod adresem bhpex.pl, możemy kupić akta, dedykowane:

  • pracownikom i kadrze zarządzającej w branży przemysłowej i produkcyjnej,
  • osobom, zajmującym stanowiska biurowe.

Istnieje możliwość zakupu dowolnego dokumentu w formie cyfrowej.

Zobacz

ZILMAKS

Sława

Niejeden nowoczesny zestaw do monitoringu zewnętrznego znajdziesz na zilmaks.pl, gdzie jedna z firm prezentuje swoją aktualną ofertę. Kupić tam można zestawy Satel, które cieszą się dość sporym zainteresowaniem wśród klientów. W ofercie sklepu można znaleźć również automatykę budynkową, do której zaliczyć można między innymi wideodomofony IP, domofony analogowe i cyfrowe. Dostępne są także interkomy i systemy Fibaro. Jeśli zależy Ci na tym, by dom działał "inteligetnie", to warto, abyś postawił na systemy oferowane przez markę Fibaro. Co ważne systemy nie potrzebują okablowania, dlatego też dom nie jest zagracony, a pomieszczenia wyglądają estetycznie.

Ponadto wspomniany wyżej sklep oferuje także napędy do bram przesuwnych, garażowych i skrzydłowych. Kupisz tam także niezbędne akcesoria. Warto wiedzieć, że opisywana firma zajmuje się też montażem oferowanych systemów.

Zobacz