Kujawsko-pomorskie

RAD-BUT BARBARA HINC

Kowalewo Pomorskie

Istnieje szereg profesji, które wymagają od pracującej osoby noszenia obuwia roboczego. Zwykle, jest ono ciężkie, niewygodne przy dłuższym korzystaniu oraz charakteryzuje się niewielkim dostępem powietrza do stopy.

Rozwiązaniem, które może znacznie zwiększyć wygodę noszenia obuwia roboczego, są wkładki do butów roboczych. Jeżeli planujemy hurtowe zakupy tego typu towarów, powinniśmy odwiedzić witrynę WWW firmy Rad-But, funkcjonującą pod adresem: swiatfilcu.pl.

W ciężkim obuwiu ochronnym, grube wkładki, wykonane z doskonałego filcu – sprawdzą się z pewnością. Rad-But oferuje wkładki filcowe w różnych wariantach, mamy wybór od 4mm do 7mm grubości.

Rad-But to prawdziwi profesjonaliści w swojej branży. Firma dokłada wszelkich starań, by dostępne za pośrednictwem strony internetowej swiatfilcu.pl akcesoria, były nienagannie wykończone, lecz niedrogie.

Zobacz

ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

Kurs na wózek widłowy w Bydgoszczy proponuje Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP. Dzięki ich ofercie zapewnia się w pełni profesjonalne szkolenia, które dają uprawnienia słuchaczom do obsługi wózków  w kategoriach I WJO, II WJO oraz III WJO. Szkolenia są dedykowane wszystkim osobom, które:

 • mają ukończone 18 lat,
 • mają dobry stan zdrowia,
 • dysponują określoną praktyką w zakresie obsługi wózków,
 • znają zasady eksploatacji danego wózka,
 • znają konkretne zagadnienia prawne,
 • mają umiejętności praktyczne obsługi wózków,
 • znają przepisy BHP.

Ze względu na duże zainteresowanie kursami ośrodek zapewnia duży wybór terminów i dogodne godziny zajęć. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, które dają możliwość zdobycia dostatecznej wiedzy oraz umiejętności w operowaniu wózka widłowego. Więcej o ofercie kursu na odeka.pl. Zapraszamy!

Zobacz

Wident. Dr n.med. Piotr Winiarski

Bydgoszcz

W Bydgoszczy można znaleźć wiele gabinetów stomatologicznych. Wiele z nich oferuje nie tylko standardowe zabiegi takie jak usuwanie ósemek czy leczenie kanałowe, ale także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Na implanty-bydgoszcz.eu znajdziesz ofertę prywatnego gabinetu stomatologicznego, który specjalizuje się w wykonywaniu:

 • licówek porcelanowych,
 • implantów zębowych,
 • zabiegów wybielających zęby,
 • koron zębowych.

Oferowane zabiegi wybielania zęby nie są inwazyjne, dlatego są szybkim i bezpiecznym sposobem na poprawę wyglądu uzębienia. Poza tym, wykonywane są implanty zębowe, kiedy ząb został w dużym stopniu zniszczony np. pękł, został zaatakowany przez próchnicę. Jeśli jednak potrzebna jest Ci resekcja korzenia w Bydgoszczy, to tam też możesz się udać. W ofercie tego gabinetu można znaleźć zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej.

Zobacz

Brzezina - Agroturystyka

Żnin

Nie wszyscy wiedzą, że Pałuki to przepiękna historyczna kraina, tak naprawdę niedoceniana przez turystów i nie do końca przez nich odkryta. To właśnie na Pałuki do wsi Chomiąża Księża, położonej na pograniczu Kujaw i Wielkopolski, Agroturystyka Brzezina zaprasza na sielskie wczasy.

Zajrzyj na brzezina-agroturystyka.pl i obejrzyj wizualizację trzech drewnianych domków, które z zewnątrz wyglądają jak piękne dworki szlacheckie, wewnątrz zaś urządzone są bardzo komfortowo. W każdym domku do dyspozycji gości jest pięknie urządzony salon z kaflowym kominkiem, trzy sypialnie, duża łazienka z prysznicem i świetnie wyposażona kuchnia.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji jednego z trzech domków, czy to:

 • w romantycznym nastroju Domku wśród Róż
 • uspokajającego Domku Lawendowego
 • niosącego energię i witalność Domku wśród Brzóz,

koniecznie wpłać 30-procentową zaliczkę na podane na stronie konto i podaj nazwę rezerwowanego domku.

Zobacz