Kujawsko-pomorskie

ODEKA SIMP FF

Bydgoszcz

Kurs na wózek widłowy w Bydgoszczy proponuje Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP. Dzięki ich ofercie zapewnia się w pełni profesjonalne szkolenia, które dają uprawnienia słuchaczom do obsługi wózków  w kategoriach I WJO, II WJO oraz III WJO. Szkolenia są dedykowane wszystkim osobom, które:

 • mają ukończone 18 lat,
 • mają dobry stan zdrowia,
 • dysponują określoną praktyką w zakresie obsługi wózków,
 • znają zasady eksploatacji danego wózka,
 • znają konkretne zagadnienia prawne,
 • mają umiejętności praktyczne obsługi wózków,
 • znają przepisy BHP.

Ze względu na duże zainteresowanie kursami ośrodek zapewnia duży wybór terminów i dogodne godziny zajęć. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej, które dają możliwość zdobycia dostatecznej wiedzy oraz umiejętności w operowaniu wózka widłowego. Więcej o ofercie kursu na odeka.pl. Zapraszamy!

Zobacz

Wident. Dr n.med. Piotr Winiarski

Bydgoszcz

W Bydgoszczy można znaleźć wiele gabinetów stomatologicznych. Wiele z nich oferuje nie tylko standardowe zabiegi takie jak usuwanie ósemek czy leczenie kanałowe, ale także zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Na implanty-bydgoszcz.eu znajdziesz ofertę prywatnego gabinetu stomatologicznego, który specjalizuje się w wykonywaniu:

 • licówek porcelanowych,
 • implantów zębowych,
 • zabiegów wybielających zęby,
 • koron zębowych.

Oferowane zabiegi wybielania zęby nie są inwazyjne, dlatego są szybkim i bezpiecznym sposobem na poprawę wyglądu uzębienia. Poza tym, wykonywane są implanty zębowe, kiedy ząb został w dużym stopniu zniszczony np. pękł, został zaatakowany przez próchnicę. Jeśli jednak potrzebna jest Ci resekcja korzenia w Bydgoszczy, to tam też możesz się udać. W ofercie tego gabinetu można znaleźć zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej.

Zobacz

Brzezina - Agroturystyka

Żnin

Nie wszyscy wiedzą, że Pałuki to przepiękna historyczna kraina, tak naprawdę niedoceniana przez turystów i nie do końca przez nich odkryta. To właśnie na Pałuki do wsi Chomiąża Księża, położonej na pograniczu Kujaw i Wielkopolski, Agroturystyka Brzezina zaprasza na sielskie wczasy.

Zajrzyj na brzezina-agroturystyka.pl i obejrzyj wizualizację trzech drewnianych domków, które z zewnątrz wyglądają jak piękne dworki szlacheckie, wewnątrz zaś urządzone są bardzo komfortowo. W każdym domku do dyspozycji gości jest pięknie urządzony salon z kaflowym kominkiem, trzy sypialnie, duża łazienka z prysznicem i świetnie wyposażona kuchnia.

Jeśli chcesz dokonać rezerwacji jednego z trzech domków, czy to:

 • w romantycznym nastroju Domku wśród Róż
 • uspokajającego Domku Lawendowego
 • niosącego energię i witalność Domku wśród Brzóz,

koniecznie wpłać 30-procentową zaliczkę na podane na stronie konto i podaj nazwę rezerwowanego domku.

Zobacz

Salon Meblowy Luksus Meble

Czernikowo

Masz ochotę zmienić wystrój pokoju Twojego dziecka, ale nie możesz znaleźć żadnych inspiracji, które pozwolą Ci odmienić to miejsce? A przecież tak wiele różnych mebli jest wyboru, że nie powinieneś raczej mieć problemów z tym, żeby znaleźć meble Twoich marzeń.

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, jak wyglądają meble Pinio, a od razu będziesz chciał je umieścić w pokoju dziecka. Zarówno Ty, jak i Twoje dziecko będziecie się świetnie czuć, jeśli będziecie mieć okazję przebywać w tak doskonale wyposażonym pomieszczeniu.

Gdzie takich mebli szukać? W sklepie internetowym na stronie luksusmeble.com możesz zapoznać się z niezwykle interesującą ofertą, która pozwoli Ci się zdecydować na to, by właśnie w ten sposób urządzić Twojemu dziecku pokój. Od tej pory pokój dziecięcy będzie wyjątkowo wyposażony! 

Zobacz

Wident. Dr n.med. Piotr Winiarski

Bydgoszcz

Nie wszystkie zabiegi stomatologiczne są łatwe i możliwe do przeprowadzenia w zwykłym gabinecie. Gdy trzeba usunąć korzenie, ząb w pełnym łuku czy wrośnięte w kość szczęki ósemki, niezbędny będzie specjalista od takich trudnych przypadków, czyli chirurg stomatolog. W Bydgoszczy można znaleźć wielu takich lekarzy, ale najlepiej będzie odwiedzić specjalistyczną klinikę Wident, która zatrudnia najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.

Lekarze ci są w stanie wykonać nawet najtrudniejszy zabieg z zapewnieniem pacjentowi komfortu oraz poczucia bezpieczeństwa. Wydatnie pomaga im w tym nowatorski sprzęt, który jest znakiem firmowym tej placówki. To głównie z tego powodu do kliniki tej zgłaszają się osoby z poważnymi problemami, wiedząc, że tylko tam znajdą właściwą pomoc i zagwarantują sobie bezpieczeństwo.

Zobacz

Gabinet Podologiczny PodoCare-Complex

Bydgoszcz

Odciski na stopach, zgrubienia i modzele to problemy, które zwykle powodują ból, dyskomfort podczas chodzenia, a także wpływają na pogorszenie estetyki stóp. Mając takie zmiany na stopach, nie da się zachwycać ich ładnym  wyglądem, wobec czego wiele osób rezygnuje z noszenia odkrytego obuwia nawet w upalne dni. Tymczasem pozbycie się tych problemów i odzyskanie gładkiej skóry stóp jest jak najbardziej możliwe.

W tym celu jednak trzeba poddać się specjalistycznym zabiegom mającym na celu leczenie i usuwanie odcisków. W Bydgoszczy jest znakomite do tego miejsce - renomowany gabinet podologiczny przedstawiający swoją ofertę na stronie podocare-complex.pl. Profesjonaliści mający do dyspozycji doskonałe narzędzia i środki są w stanie w stosunkowo krótkim czasie usunąć nawet najbardziej zaawansowane zmiany.

Zobacz