FotoRAZEM

Dodano: 2018-03-02

Opis:

Nie wszyscy lubią chodzić na imprezy rodzinne, gdzie co chwilę pstrykają nam fotki i to nawet ?wtedy, kiedy akurat konsumujemy posiłek. Choćby dlatego, na ważnych uroczystościach warto zatrudnić profesjonalnego fotografa. Fotograf z Lublina podczas wykonywaniu swojej pracy uwzględnia indywidualne życzenia klientów, co do sposobu przeprowadzenia fotorelacji z danego wydarzenia. Jeśli klient nie życzy sobie jakichś ujęć, czy obecności fotografa w danym momencie, wystarczy to ustalić z fotografem, który doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że są takie momenty, podczas ważnych uroczystości rodzinnych, gdzie jego obecność jest zbędna i on to potrafi uszanować.

Na foto-razem.pl dowiesz się, że jego specjalnością są fotoreportaże ślubne, ale obsługiwał on też wiele innych imprez, takich jak przyjęcia komunijne, chrzciny czy studniówki.


Nazwa: FotoRAZEM

Strona: http://foto-razem.pl/

Adres: Smyczkowa 4

Kod pocztowy: 20-844

Miejscowość: Lublin

Tel: 603-579-269


Użytkownik Wojciech Obrzycki dodał komentarz Ocena 4
FotoRAZEM wykonało na naszej imprezie okolicznościowej zestawy zdjęć. Fotografie są pierwszej klasy, a to dlatego, że zostały wykonane przez doświadczonego i profesjonalnego fotografa.
Opublikowano: 2018-07-12 11:29:14Oceń firmę (0 z 0 głosów)