Daanpol

Dodano: 2018-10-01

Opis:

Aby położyć nowy dach na remontowanych domach zwykle trzeba wymieniać starą więźbę dachową, która mogłaby nie wytrzymać naporu nowej powierzchni. Jednak w przypadku blach, które lądują na dachu takiej potrzeby nie ma, gdyż nacisk na konstrukcję jest niewielki. Obniżają się zatem koszty, które i tak nie były zbyt wysokie w związku z zakupem właśnie blachy. Zarówno sprzedażą, jak i profesjonalnym montażem dachów zajmuje się firma, której ofertę znaleźć można na Daanpol.pl.

Blachy dachowe w Piotrkowie Trybunalskim można kupić najtaniej w prezentowanej firmie. Każdy klient, który chce kupić pokrycie dachowe, a nie wie, które będzie spełniało jego oczekiwania dostanie pełną poradę handlową. W ofercie znaleźć można blachy wielu producentów. Są one produkowane w różnych kolorach i co najważniejsze także w różnych grubościach. Znakomicie izolują i są bardzo trwałym pokryciem dachowym.


Nazwa: Daanpol

Strona: https://www.daanpol.pl/

Adres: Piotrkowska 32A

Kod pocztowy: 97-330

Miejscowość: Poniatów

Tel: 44 646-37-07


Użytkownik ulispin dodał komentarz Ocena 5
Jak dach to tylko w Daanpolu! Najwyższa jakość wykonania, co przekłada się bezpośrednio na trwałość podczas użytkowania. :)
Opublikowano: 2018-10-29 15:39:37Oceń firmę (0 z 0 głosów)


PODOBNE WIZYTÓWKI