CzesciAGD.pl

Dodano: 2017-10-26

Opis:

Potrzebujesz część zamienną do danego urządzenia AGD? Sprawdź na stronie CZESCIAGD.PL, czy w ofercie znajduje się interesujący Cię produkt. 

Szukasz części zamienne do AGD w Warszawie? Zamiast tracić czas na być może bezowocne poszukiwania ich w sklepach stacjonarnych, zajrzyj na CZESCIAGD.PL. Bardzo możliwe, że znajdziesz tam to, czego szukasz, gdyż sklep ten posiada szeroki wybór części zamiennych do wielu sprzętów AGD, w tym np. do pralek, suszarek, zmywarek, lodówek, piekarników, zamrażarek.

Klient ma prawo do zwrotu towaru w terminie do 14 dni. Ten sklep online oferuje możliwość złożenia zamówienia bez konieczności zakładania konta. Masz pytania odnośnie do oferty? Skontaktuj się z obsługą sklepu telefonicznie lub mailowo, która chętnie udzieli Ci pomocy. Hurtownia DOMAX serdecznie zaprasza do zapoznania się z jej ofertą.


Nazwa: CzesciAGD.pl

Strona: https://czesciagd.pl/

Adres: Kościuszki 38

Kod pocztowy: 30-105

Miejscowość: Kraków

Tel: 12 292 75 01


Użytkownik lende dodał komentarz Ocena 3
Jak kupować części zmienne to tylko na CzesciAGD.pl - mają szeroki wybór wiodących marek. W łatwy sposób możemy odnaleźć na ich stronie interesującą nas część. Ponadto ceny wyglądają zachęcająco. :)
Opublikowano: 2018-03-26 15:13:19Oceń firmę (0 z 0 głosów)