Bilinguo

Dodano: 2018-12-27

Opis:

Znajomość języka angielskiego jest obecnie bardzo przydatną umiejętnością. Można go wykorzystywać podczas podróży, w pracy, w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi. Wiele osób, mimo znajomości gramatyki angielskiej, słownictwa i świetnych zdolności czytania i pisania, wciąż ma problem ze swobodnym mówieniem w obcym języku.

Powodem może być stres, lęk przed popełnieniem błędu lub niewystarczająca ilość praktyki. Bardzo pomocnym rozwiązaniem w takiej sytuacji, może okazać się doskonalenie angielskiego przez Skype. 

Usługi tego typu świadczy szkoła językowa bilinguo.pl, która trudni się właśnie prowadzeniem lekcji za pośrednictwem internetu. Zajęcia odbywają się z użyciem komunikatora Skype i zazwyczaj trwają sześćdziesiąt minut. Ich cena oscyluje w granicach pięćdziesięciu złotych, jednak konkretna suma jest ustalana bezpośrednio z konkretnym kursantem. 


Nazwa: Bilinguo

Strona: http://bilinguo.pl/

Adres: Karmelicka 28

Kod pocztowy: 33-332

Miejscowość: Kraków

Tel: (+48) 793-281-287


Użytkownik terad dodał komentarz Ocena 4
Dzięki usługom, jakie świadczy Bilinguo, mamy możliwość nauki języka angielskiego w nowoczesny i przystępny sposób. Zajęcia z lektorem przez Skype, to wygodny sposób szlifowania swoich kompetencji językowych.
Opublikowano: 2019-04-04 11:24:07Oceń firmę (0 z 0 głosów)