Ars Medic

Dodano: 2018-12-13

Opis:

Niedrożność żył może pojawiać się na skutek różnych przyczyn, na przykład nadmiernej krzepliwości krwi czy miażdżycy. Niezależnie od przyczyny, jest to bardzo niepożądane i groźne zjawisko, któremu należy przeciwdziałać. Pomoże w tym dobry chirurg naczyniowy. W Wielkopolsce usługi takiego specjalisty można znaleźć w prywatnej przychodni przedstawiającej się pod adresem arsmedic.pl.

W miejscu tym można skorzystać z fachowej pomocy lekarza, wykonującego zabiegi udrożniania żył, a także wykonać badania, na przykład USG doppler żył. Placówka ta ma przystępne ceny zarówno wizyt, jak i badań diagnostycznych, rozwiązanie, jakim jest wizyta w niej, jest więc dostępne dla wielu osób. Jest to często stosowana alternatywa w przypadku osób, które mają wyznaczone wizyty w publicznych placówkach na bardzo odległe terminy i nie chcą ryzykować pogorszenia się ich zdrowia.


Nazwa: Ars Medic

Strona: http://www.arsmedic.pl/

Adres: Podgórna 4

Kod pocztowy: 60-101

Miejscowość: Poznań

Tel: 61 852 81 08


Użytkownik ozossel dodał komentarz Ocena 5
Muszę przyznać, że w Ars Medic możemy liczyć na fachową pomoc lekarską. Dla mnie to bardzo dobra poradnia specjalistyczna w naszym mieście.
Opublikowano: 2019-04-18 11:09:26Oceń firmę (0 z 0 głosów)