drukuj

Życzenia noworoczne. 2013.

Zdjęcie 1 z 1
Życzenia noworoczne. 2013.
Życzenia noworoczne. 2013. Zdjęcie pochodzi z: Życzenia noworoczne na 2013 Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: moje miasto stargard, stargard życzenia, nowy rok stargard, 2013 stargard
  • Życzenia noworoczne. 2013.
Czesio lóbi cókierasy .....
czesiek
Autor:czesiek

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Sławek
Sławek ndz., 2012-12-30 18:15

Dziękuję

Tobie Czesiu życzę ci wszystkiego dobrego w nadchodzącym w Nowym Roku.
I bym zapomniał - ożeń się wreszcie.

............................................................................................................................................................

Życzenia dla moich gwiazd portalu MM

Życzę aby nadchodzący Nowy Rok 2013 był pomyślny i szczęśliwy oraz pełen worek dobrych informacji  dla pani Red. Emilii Chanczewskiej i Wioletty Mordasiewicz oraz całemu zespołowi MM.
                                                                                      
                                                                                                      Życzenia składa
                                                                                                     MM-kowicz Sławek

                                                      

czesiek
czesiek ndz., 2012-12-30 19:20

A ......

@Sławek:

 ..... a to można mieć drugą żonę? .... nie wiedziałem .... od kiedy to weszło?
A zatem szukam drugiej żony (powtarzam raz jeszcze: drugiej, by uprzedzić wszystkie ewentualne kandydatki) .... tylko poważne oferty proszę składać na priv .... albo, co mi tam .... skoro sprawy zaszły tak daleko ..... oferty można składać na forum ogólnym .....
Czas ..... start .....

Sławek
Sławek ndz., 2012-12-30 19:52
dana
dana pon., 2012-12-31 13:38

Ja juz podanie

@czesiek:

i 3 zdjecia wyslalam na maila:)bede druga zona,a ty moim drugim mezem.Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

czesiek
czesiek pon., 2012-12-31 15:29

Z niecierpliwością ....

@dana:

 .... czekam na pocztę mailową .... pozdrawiam oczywiście .....

Paulina_Buczkowska
Paulina_Buczkowska ndz., 2012-12-30 18:44

dziękuje

Czesiek ty to jesteś... Życzę Ci żeby w Nowym Roku spełniły się twoje życzenia ale tylko te które sam sobie życzysz.

czesiek
czesiek ndz., 2012-12-30 19:21

Dziękuję ....

@Paulina_Buczkowska:

 ... i pozdrawiam .....

Paulina_Buczkowska
Paulina_Buczkowska ndz., 2012-12-30 18:45

dziękuje

Czesiek ty to jesteś... Życzę Ci żeby w Nowym Roku spełniły się twoje życzenia ale tylko te które sam sobie życzysz.

Michuss
Michuss ndz., 2012-12-30 20:51

Czytanie Twoich komentarzy to

Czytanie Twoich komentarzy to przyjemność, więc życzę Ci byś miał dużo siły i zapału do komentowania, co wyjdzie z korzyścią dla mnie jak i całej społeczności MMkowo-stagradzkiej. Pozdrawiam. ;)

czesiek
czesiek ndz., 2012-12-30 21:07

Dzięki wielkie ...

@Michuss:

 .... i pozdrowienia ....

naman
naman ndz., 2012-12-30 23:21

Dzięki Czesiek :)

Ja również składam wszystkim MMkowiczom Szczęśliwego Nowego Roku :)
Wyjątkiem jest ta menda co dała mi minusa jak składałem życzenia świąteczne , tej osobie życzę wszystkiego najgorszego w nowym roku :) A niech tam dziady niech spadną na dziady !
A My cieszmy się Nowym i mam nadzieję lepszym 2013 Rokiem :)

Człowiek człowiekowi wilkiem , a wilk przyjacielem :)
czesiek
czesiek ndz., 2012-12-30 23:45

Wiesz ....

@Anonymous:

 .... chyba lepiej byłoby gdybyś pisał o cebuli i kapuście .... takie bardziej swojskie klimaty .... i ekologiczne .... a ekologia jest dzisiaj w modzie .....

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:04

to ja chcę zebys napisal o

@Anonymous:

to ja chcę zebys napisal o kolizji replikacji i transkrypcji. W koncu to dzieje sie kazdego dnia i moze byc powodem raka.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:26

życzenie pewnej

@Anonymous:

życzenie pewnej stargardzianki...brzmisz enigmatycznie i zastanawiajaco. Wiecej pikantnych szczegolow, wtedy to artykul nie tylko bedzie w GS24 ale i w GP

czesiek
czesiek pon., 2012-12-31 11:29

Racja ....

@sekator:

 .... replikacja i transkrypcja to dobre tematy i szef wszystkich szefów mógłby nas oświecić w tej dziedzinie ..... uważam, że dobrze by było, gdyby prezes zajął się jeszcze transformacją naszego społeczeństwa, przeanalizował czynniki i na ich podstawie podał nam wskazówki do codziennego działania .... wszyscy chcemy być lepsi i każdy dzień poświęcać na czynienie dobra i pomaganie naszemu miastu .....

czesiek
czesiek pon., 2012-12-31 11:45

Panie prezesie .....

@Anonymous:

 .... bardzo proszę wyznacz audiencję ..... przyjdziemy razem z @namanem i udowodnimy Ci co tylko chcesz .... o ile chcesz oczywiście .... na siłę wpraszać się nie będziemy by zaprzątać i tak zajętą głowę szefa ....

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:03

coś tam przerodzi sie w

@czesiek:

coś tam przerodzi sie w cykl...przepowiednia sie spełnia. Śmiertelnicy, czeka Was zagłada kiedy cykl sie dopelni...Cykl Stargardzki. O nim już majowie mówili. A później czerwcowie i lipcowie.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:19

Uhm, ale ja nie wiem, czy

@Anonymous:

Uhm, ale ja nie wiem, czy potrafie. Sprobuje. Sprobowalem. Nie dziala. Do bani z takimi zyczeniami. No i mam nadzieje, ze mmstargard nie zamieni sie w portal bez grama zartu, kpiny i drwiny. Tylko bojowek nie nasylaj, bo on juz tu nie mieszka.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:40

Bez obrazy ale i bez

@Anonymous:

Bez obrazy ale i bez falszywego gwiazdorstwa: Ty jestes najwiekszym kawalem w histori tego miejsca. Ja sie bawie doskonale, a i Ty widzisz mnie smiesznym. Super. Zachowujemy energie i mase. Rownowaga. Yin i Yang.

"Choć są opinie negatywne o większości ludzi tu obecnych.". - no to ciekawe. Zapytam sie jakie opinie, odpowiesz mi, ze ich nie ujawnisz pod jakims tam pretekstem. Czarna teczka prezesa!! Bójcie się mieszkancy tych terenow. Macie przerabane jak splawik w przerebli.

Poza tym: zaczynasz mnie irytowac brakiem interpunkcji w swoich komentarzach. Nie to, zebym byl mistrzem, ale niektore zdania wychodza Ci bez sensu. Nie opublikowalbys raczej nic w nauce. Pozwol, ze bede edytorem Twojego komentarza:

Jesteś śmieszny w mych oczach. Potrafisz mnie rozbawić i rozbroić gdy jestem zły na to co się dzieje. Może zacznij włączać w swe komentarze kawały, aby wszyscy mogliby się śmiać, nie tylko ja sam. Mimo wszystko lubię nasz portal, hoć są opinie negatywne o większości ludzi tu obecnych.

Przeczytaj i zobacz różnicę. Mam nadzieję, że znajdą się lepsi edytorzy bo ja to tylko jestem w stannie wylapac generalne bledy.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 01:00

No to może Ciebie, bo ja,

@Anonymous:

No to może Ciebie, bo ja, jako szanowany, dostojny i postępowy obywatel, będe spał przepisowych 8 godzin z okładem. Będe czekał na następny zastrzyk tych poważnych, świadomych, odpowiedzialnych mądrości nie traktując tego portalu jako gry. Są inne portale, Zółte i niebieskie. A i jest portal przy ratuszu, po kosciele Sw. Jana i przy Katedrze, ale chyba nie grales w te gre

naman
naman pon., 2012-12-31 00:37

??

@naman:

Znowu jakiś dekiel dał mi minusa ? jemu też życzę najgorszego w Nowym Roku :)
A kultury to nie mają ci co nie potrafią napisać a minusy walą !
Szczęśliwego Nowego Roku

Człowiek człowiekowi wilkiem , a wilk przyjacielem :)
sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:41

Masz plusa ode mnie:)

@naman:

Masz plusa ode mnie:)

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:53

Naman: prezes dal Ci

@Anonymous:

Naman: prezes dal Ci minusa....usiadz i placz bo reka sprawiedliwosci wisi nad Twoja glową. Trzy minusy i będzie nieobecność:)

naman
naman pon., 2012-12-31 00:58

Od dawna obserwuję kilka

@sekator:

Od dawna obserwuję kilka nicków i wiem , że się podszywają pod innych , stargardzkie hieny ! moralność im gardłem wyjdzie :)
W sumie mamy koniec roku więc czas na porządki :)
Niech inni wiedzą  co tu jest grane :)

Człowiek człowiekowi wilkiem , a wilk przyjacielem :)
naman
naman pon., 2012-12-31 00:54

No to teraz wiem co za gnojek

@Anonymous:

No to teraz wiem co za gnojek ma 100 nicków , wlepia wszystkim minusy i daje super porady !!
Wydałeś się i wiesz co nie wiedziałem , że podszywasz się za kobiety na MMce ? więc nie dziw się , że Ci dowaliłem !! i naucz się poprawnie pisać .
I zejdź ze mnie bo brzydzę się takim czymś:( fuuuu

Człowiek człowiekowi wilkiem , a wilk przyjacielem :)
sekator
sekator pon., 2012-12-31 01:15

Od momentu mego drugiego

@Anonymous:

Od momentu mego drugiego powrotu na ten portal pisze używając nicku ,,

<nicku>  powinno byc <nicka>

Naman: zmien kalendarz, bo chyba nie datujesz czasu zbyt dobrze.

Ale poza tym to CI prezes wybaczyl, wiec kamien z serca.

naman
naman pon., 2012-12-31 10:19

Napisałem Ci żebyś zszedł ze

@Anonymous:

Napisałem Ci żebyś zszedł ze mnie ? Więc odczep się pajacu i zluzuj.
Nie rozśmieszaj mnie proszę bo nigdy nie tępiłem i nie atakowałem Ciebie.
Nie zapomnij na Sylwestra wyjąć z szafy swojej Pani i nadmuchać :)
I nie musisz odpisywać bo walisz takie byki , że ciężko mi Ciebie zrozumieć.
Jak się spotkamy na ulicy to sobie pogadamy :)
Pozdrawiam

Człowiek człowiekowi wilkiem , a wilk przyjacielem :)
redakcja
redakcja pon., 2012-12-31 10:25

komentuj, nie obrażaj!

@naman:

komentuj, nie obrażaj!

czesiek
czesiek pon., 2012-12-31 11:33

Na pocieszenie .....

@naman:

 .... dostałeś ode mnie plusa .....

Sławek
Sławek pon., 2012-12-31 12:06

naman

@naman:

Masz u mnie plusa , to od towarzyszy.

                                                                                Wszystkiego dobrego w Nowym Roku
                                                                                                     Sławek

sekator
sekator ndz., 2012-12-30 23:58

Dzieki Czesiu, Dórzo

Dzieki Czesiu,

Dórzo cókierasuf dla cię w nadhodzoncym nowym rokó...A i dla reszty mm społeczeństwa życzę Wam dużo humoru, dystansu do siebie, pewnego wyluzowania, spełnienia marzeń, pełnych portfeli i przede wszystkim ZDROWIA...fizycznego jak i psychicznego. No i zebyscie sie w koncu nauczyli Zasad Udzielania Pomocy Przedmedycznej i ostrzegli swoich dziadkow (specjalne zyczenia dla specjalnego stargardzianina numer 74).

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:15

W swym gronie na pewno jestes

W swym gronie na pewno jestes jedyny. Zdefiniuj grono. Bo byc moze sa troche lepsi specjalisci od Ciebie. Ad uno. Ad due: no fajnie, ze mieszkasz sam. Zamknij drzwi, opusc zaluzje, wez kij baseballowy/golfowy i uwazaj. Niekoniecznie na bandytow. Moze inwazja zombie albo jakis crittersow?

Uwaga drobna: zwroc uwage, gdzie stawiasz kropki i przecinki.  Example gratia: Moja stara piła leży w piwnicy vs. Moja stara piła, leży w piwnicy. Przecinek robi dużą różnicę.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:28

mmm, super. Tego Ci właśnię

mmm, super. Tego Ci właśnię zycze Drogi Arturze. Nie badz sam i ciesz sie chwila. Mam nadzieje, ze wybranka/wybranek maja kurs pierwszej pomocy bo chyba Cie to kreci.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 00:51

Hmm, więc sugerujesz, że wolę

Hmm, więc sugerujesz, że wolę meżczyzn a nie kobiety...A co jesli jestem kobieta? Albo ani tym ani tym o przylecialem z Marsa, Wenus, lub innej planety? Ale to ciekawe co mowisz. Jeśli jednak dla Ciebie jest to widoczne, ze wole partnerow tej samej plci odpowiedz dlaczego? Jestem tego ciekaw..koniecznie odpowiedz.

Co wiecej: Podązajac Twoim przeslaniem moralności i milosci chcialem byc mily i nie podazac za stereotypami. Nie wiem jakiej jestes orientacji, wiec aby nie urazic nikogo napisalem wybranca/wybranke.Czyli to, co napisales wczesniej o poszanowaniu i wzajemnym szacunku okazalo sie nie do konca prawda. Zaczynasz tonac ze swoja filozofia chlopie. Poza nawiasem zycze Ci wszystkiego dobrego ze swoja laska.

sekator
sekator pon., 2012-12-31 01:13

AAAa, na sulony pojdziesz.

AAAa, na sulony pojdziesz. Ale jak bedziesz odbieral Pulitzera to mnie chyba zaprosisz? Ten artykul to bylo naprawde cos. Cos, czego mieszkancy Stargardu Szczecinskiego dawno, ba- nawet nigdy nie czytali. Zmieniles historie. W miescie jest czysciej, jasniej, pogodniej, a i srednia roczna temperatura sie podniosla.

"Ja jestem w stanie uszanować kobietę i mężczyznę którzy lubią swą płeć gdyż dla mnie jest to ten sam człowiek co ja i inni."

A jesli lubią inną, to już dla Ciebie nie jest to ten sam człowiek co ja i inni.". Trochę mieszamy się w swoich poglądach, nie?